1. | Jackson Irvine - Marcel Hartel (Sankt Pauli) | 6 |
| Johannes Eggestein - Marcel Hartel (Sankt Pauli) | 6 |
3. | Robert Glatzel - Bakery Jatta (Hamburg) | 5 |
| Robert Glatzel - Laszlo Benes (Hamburg) | 5 |
5. | Jean-Luc Dompe - Laszlo Benes (Hamburg) | 4 |
| Robert Glatzel - Immanuel Pherai (Hamburg) | 4 |
| Baris Atik - Luca Schuler (Magdeburg) | 4 |
| Laszlo Benes - Miro Muheim (Hamburg) | 4 |
9. | Marcel Hartel - Oladapo Afolayan (Sankt Pauli) | 3 |
| Luca Schnellbacher - Jannik Rochelt (Elversberg) | 3 |
| Fabian Reese - Marten Winkler (Hertha Berlin) | 3 |
| Branimir Hrgota - Armindo Sieb (Greuther Furth) | 3 |
| Haris Tabakovic - Marten Winkler (Hertha Berlin) | 3 |
| Lars Stindl - Igor Matanovic (Karlsruhe) | 3 |
| Lewis Holtby - Tom Rothe (Holstein Kiel) | 3 |
| Philip Heise - Budu Zivzivadze (Karlsruhe) | 3 |
| Paul Nebel - Igor Matanovic (Karlsruhe) | 3 |
| Haris Tabakovic - Fabian Reese (Hertha Berlin) | 3 |
| Felix Klaus - Christos Tzolis (Dusseldorf) | 3 |
| Marvin Wanitzek - Paul Nebel (Karlsruhe) | 3 |
| Fabio Kaufmann - Rayan Philippe (Braunschweig) | 3 |
| Marvin Wanitzek - Igor Matanovic (Karlsruhe) | 3 |
| Can Uzun - Nathaniel Brown (Nuremberg) | 3 |
| Ragnar Ache - Richmond Tachie (Kaiserslautern) | 3 |
| Lewis Holtby - Steven Skrzybski (Holstein Kiel) | 3 |
| Robert Glatzel - Ransford Koenigsdoerffer (Hamburg) | 3 |
| Jackson Irvine - Elias Saad (Sankt Pauli) | 3 |
| Sirlord Conteh - Filip Bilbija (Paderborn) | 3 |
| Kenan Karaman - Derry Murkin (Schalke) | 3 |
30. | Vincent Vermeij - Ao Tanaka (Dusseldorf) | 2 |
| Haavard Nielsen - Phil Neumann (Hannover) | 2 |
| Anthony Ujah - Florian Krueger (Braunschweig) | 2 |
| Andreas Voglsammer - Kolja Oudenne (Hannover) | 2 |
| Luca Schnellbacher - Semih Sahin (Elversberg) | 2 |
| Eric Smith - Johannes Eggestein (Sankt Pauli) | 2 |
| Branimir Hrgota - Robert Wagner (Greuther Furth) | 2 |
| Isak Bergmann Johannesson - Christos Tzolis (Dusseldorf) | 2 |
| Felix Platte - Sebastian Klaas (Paderborn) | 2 |
| Derrick Koehn - Nicolo Tresoldi (Hannover) | 2 |
| Florent Muslija - Filip Bilbija (Paderborn) | 2 |
| Adriano Grimaldi - Raphael Obermair (Paderborn) | 2 |
| Vincent Vermeij - Christos Tzolis (Dusseldorf) | 2 |
| Thijmen Goppel - Hyun-Ju Lee (Wehen) | 2 |
| Marc-Oliver Kempf - Palko Dardai (Hertha Berlin) | 2 |
| Dennis Srbeny - Armindo Sieb (Greuther Furth) | 2 |
| Palko Dardai - Marten Winkler (Hertha Berlin) | 2 |
| Haris Tabakovic - Ibrahim Maza (Hertha Berlin) | 2 |
| Ivan Prtajin - John Iredale (Wehen) | 2 |
| Matthias Zimmermann - Shinta Appelkamp (Dusseldorf) | 2 |
| Jens Castrop - Can Uzun (Nuremberg) | 2 |
| Marlon Ritter - Ragnar Ache (Kaiserslautern) | 2 |
| Marcel Hartel - Conor Metcalfe (Sankt Pauli) | 2 |
| Robert Tesche - Erik Engelhardt (Osnabrueck) | 2 |
| Kenan Karaman - Keke Topp (Schalke) | 2 |
| Ao Tanaka - Christos Tzolis (Dusseldorf) | 2 |
| Svante Ingelsson - Juan Perea (Hansa Rostock) | 2 |
| Koen Kostons - Filip Bilbija (Paderborn) | 2 |
| Nicolas Gavory - Christos Tzolis (Dusseldorf) | 2 |
| Luca Schnellbacher - Paul Wanner (Elversberg) | 2 |
| Finn Porath - Shuto Machino (Holstein Kiel) | 2 |
| Johan Gomez - Rayan Philippe (Braunschweig) | 2 |
| Sebastian Jung - Igor Matanovic (Karlsruhe) | 2 |
| Haavard Nielsen - Nicolo Tresoldi (Hannover) | 2 |
| Vincent Vermeij - Shinta Appelkamp (Dusseldorf) | 2 |
| Kanji Okunuki - Can Uzun (Nuremberg) | 2 |
| Finn Porath - Jann-Fiete Arp (Holstein Kiel) | 2 |
| Baris Atik - Herbert Bockhorn (Magdeburg) | 2 |
| Armindo Sieb - Robert Wagner (Greuther Furth) | 2 |
| Andreas Voglsammer - Marcel Halstenberg (Hannover) | 2 |
| Fabian Schleusener - Paul Nebel (Karlsruhe) | 2 |
| Dennis Jastrzembski - Jona Niemiec (Dusseldorf) | 2 |
| Timo Becker - Philipp Sander (Holstein Kiel) | 2 |
| Thore Jacobsen - Joseph Boyamba (Elversberg) | 2 |
| Robert Glatzel - Ignace Van Der Brempt (Hamburg) | 2 |
| Marcin Kaminski - Paul Seguin (Schalke) | 2 |
| Vincent Vermeij - Isak Bergmann Johannesson (Dusseldorf) | 2 |
| Jean Zimmer - Ragnar Ache (Kaiserslautern) | 2 |
| Tim Lemperle - Armindo Sieb (Greuther Furth) | 2 |
| Branimir Hrgota - Julian Green (Greuther Furth) | 2 |
| Jannik Dehm - Nicolo Tresoldi (Hannover) | 2 |
| Julian Green - Tim Lemperle (Greuther Furth) | 2 |
| Jordy de Wijs - Shinta Appelkamp (Dusseldorf) | 2 |
| Ivan Prtajin - Robin Heusser (Wehen) | 2 |
| Kenny Prince Redondo - Ragnar Ache (Kaiserslautern) | 2 |
| Simon Terodde - Thomas Ouwejan (Schalke) | 2 |
| Manuel Feil - Paul Stock (Elversberg) | 2 |
| Kenan Karaman - Bryan Lasme (Schalke) | 2 |
| Haris Tabakovic - Smail Prevljak (Hertha Berlin) | 2 |
| Dennis Jastrzembski - Christos Tzolis (Dusseldorf) | 2 |
| Ragnar Ache - Tymoteusz Puchacz (Kaiserslautern) | 2 |
| Felix Klaus - Shinta Appelkamp (Dusseldorf) | 2 |
| Lars Stindl - Budu Zivzivadze (Karlsruhe) | 2 |
93. | Sebastian Andersson - Can Uzun (Nuremberg) | 1 |
| Filip Bilbija - Aaron Zehnter (Paderborn) | 1 |
| Jan Elvedi - Tymoteusz Puchacz (Kaiserslautern) | 1 |
| Baris Atik - Xavier Amaechi (Magdeburg) | 1 |
| Marc-Oliver Kempf - Jonjoe Kenny (Hertha Berlin) | 1 |
| Branimir Hrgota - Simon Asta (Greuther Furth) | 1 |
| Franko Kovacevic - Robin Heusser (Wehen) | 1 |
| Fabian Reese - Ibrahim Maza (Hertha Berlin) | 1 |
| Gino Fechner - Hyun-Ju Lee (Wehen) | 1 |
| David Kinsombi - Raphael Obermair (Paderborn) | 1 |
| Baris Atik - Silas Gnaka (Magdeburg) | 1 |
| Phil Neumann - Fabian Kunze (Hannover) | 1 |
| Phil Neumann - Enzo Leopold (Hannover) | 1 |
| Simon Asta - Armindo Sieb (Greuther Furth) | 1 |
| Marvin Wanitzek - Dzenis Burnic (Karlsruhe) | 1 |
| Visar Musliu - Kai Klefisch (Paderborn) | 1 |
| Lukas Schleimer - Daichi Hayashi (Nuremberg) | 1 |
| Kenny Prince Redondo - Richmond Tachie (Kaiserslautern) | 1 |
| Enzo Leopold - Nicolo Tresoldi (Hannover) | 1 |
| Jannes-Kilian Horn - Benjamin Goller (Nuremberg) | 1 |
| John Verhoek - Christian Conteh (Osnabrueck) | 1 |
| Steven Skrzybski - Marvin Schulz (Holstein Kiel) | 1 |
| Joseph Boyamba - Jannik Rochelt (Elversberg) | 1 |
| Sebastian Ernst - Sei Muroya (Hannover) | 1 |
| Miro Muheim - Dennis Hadzikadunic (Hamburg) | 1 |
| Sebastian Jung - Fabian Schleusener (Karlsruhe) | 1 |
| Johannes Eggestein - Elias Saad (Sankt Pauli) | 1 |
| Erik Engelhardt - Christian Conteh (Osnabrueck) | 1 |
| Michael Cuisance - Lukas Kunze (Osnabrueck) | 1 |
| Marcel Halstenberg - Derrick Koehn (Hannover) | 1 |
| Koen Kostons - Ilyas Ansah (Paderborn) | 1 |
| Thomas Ouwejan - Yusuf Kabadayi (Schalke) | 1 |
| Anthony Ujah - Fabio Kaufmann (Braunschweig) | 1 |
| Max Kruse - Jannis Heuer (Paderborn) | 1 |
| Silas Gnaka - Tobias Mueller (Magdeburg) | 1 |
| Leon Jensen - David Herold (Karlsruhe) | 1 |
| Andreas Voglsammer - Cedric Teuchert (Hannover) | 1 |
| Silas Gnaka - Tatsuya Ito (Magdeburg) | 1 |
| Florian Flick - Jens Castrop (Nuremberg) | 1 |
| Thijmen Goppel - Nick Baetzner (Wehen) | 1 |
| Bjarke Jacobsen - Franko Kovacevic (Wehen) | 1 |
| Oliver Huesing - Dennis Dressel (Hansa Rostock) | 1 |
| Luca Schnellbacher - Hugo Vandermersch (Elversberg) | 1 |
| Lewis Holtby - Patrick Erras (Holstein Kiel) | 1 |
| Haavard Nielsen - Derrick Koehn (Hannover) | 1 |
| Lewis Holtby - Jann-Fiete Arp (Holstein Kiel) | 1 |
| Haavard Nielsen - Enzo Leopold (Hannover) | 1 |
| Aaron Opoku - Tymoteusz Puchacz (Kaiserslautern) | 1 |
| Boris Tomiak - Filip Stojilkovic (Kaiserslautern) | 1 |
| Kenan Karaman - Darko Churlinov (Schalke) | 1 |
| Manolis Saliakas - Marcel Hartel (Sankt Pauli) | 1 |
| Marcel Franke - Budu Zivzivadze (Karlsruhe) | 1 |
| Laszlo Benes - Bakery Jatta (Hamburg) | 1 |
| Lukas Schleimer - Benjamin Goller (Nuremberg) | 1 |
| Finn Porath - Timo Becker (Holstein Kiel) | 1 |
| Timo Becker - Jann-Fiete Arp (Holstein Kiel) | 1 |
| Raphael Obermair - Florent Muslija (Paderborn) | 1 |
| Oladapo Afolayan - Aljoscha Kemlein (Sankt Pauli) | 1 |
| Joshua Mees - Niklas Niehoff (Holstein Kiel) | 1 |
| Sebastian Jung - Leon Jensen (Karlsruhe) | 1 |
| Marco Thiede - Budu Zivzivadze (Karlsruhe) | 1 |
| Ivan Marquez - Erik Wekesser (Nuremberg) | 1 |
| Ivan Prtajin - Thijmen Goppel (Wehen) | 1 |
| Ermin Bicakcic - Hasan Kurucay (Braunschweig) | 1 |
| Elias Saad - Aljoscha Kemlein (Sankt Pauli) | 1 |
| Ludovit Reis - Immanuel Pherai (Hamburg) | 1 |
| Amara Conde - Herbert Bockhorn (Magdeburg) | 1 |
| Lars Stindl - Fabian Schleusener (Karlsruhe) | 1 |
| Steven Skrzybski - Tom Rothe (Holstein Kiel) | 1 |
| Marlon Ritter - Tymoteusz Puchacz (Kaiserslautern) | 1 |
| Marcel Hartel - Elias Saad (Sankt Pauli) | 1 |
| Immanuel Pherai - Ignace Van Der Brempt (Hamburg) | 1 |
| Florian Krueger - Rayan Philippe (Braunschweig) | 1 |
| Shinta Appelkamp - Tim Oberdorf (Dusseldorf) | 1 |
| Luc Castaignos - Xavier Amaechi (Magdeburg) | 1 |
| Sebastian Jung - Paul Nebel (Karlsruhe) | 1 |
| Felix Klaus - Christoph Daferner (Dusseldorf) | 1 |
| Oladapo Afolayan - Philipp Treu (Sankt Pauli) | 1 |
| Jonjoe Kenny - Bilal Hussein (Hertha Berlin) | 1 |
| Dominik Martinovic - Paul Wanner (Elversberg) | 1 |
| Maurice Neubauer - Jannik Rochelt (Elversberg) | 1 |
| Bashkim Ajdini - Christian Conteh (Osnabrueck) | 1 |
| Philipp Sander - Marko Ivezic (Holstein Kiel) | 1 |
| Kai Proeger - Svante Ingelsson (Hansa Rostock) | 1 |
| Damian Rossbach - Simon Rhein (Hansa Rostock) | 1 |
| Leon Bell - Jason Ceka (Magdeburg) | 1 |
| Visar Musliu - Aaron Zehnter (Paderborn) | 1 |
| Branimir Hrgota - Dennis Srbeny (Greuther Furth) | 1 |
| Aymen Barkok - Palko Dardai (Hertha Berlin) | 1 |
| Kai Proeger - Kevin Schumacher (Hansa Rostock) | 1 |
| Dominik Martinovic - Paul Stock (Elversberg) | 1 |
| Hugo Vandermersch - Paul Stock (Elversberg) | 1 |
| Robin Fellhauer - Paul Stock (Elversberg) | 1 |
| Oumar Diakhite - Erik Engelhardt (Osnabrueck) | 1 |
| Robert Leipertz - Sebastian Klaas (Paderborn) | 1 |
| Bryan Lasme - Derry Murkin (Schalke) | 1 |
| Hugo Vandermersch - Robin Fellhauer (Elversberg) | 1 |
| Baris Atik - Jason Ceka (Magdeburg) | 1 |
| Robin Heusser - Hyun-Ju Lee (Wehen) | 1 |
| Philip Heise - Igor Matanovic (Karlsruhe) | 1 |
| Baris Atik - Daniel Heber (Magdeburg) | 1 |
| Visar Musliu - Raphael Obermair (Paderborn) | 1 |
| Adriano Grimaldi - Filip Bilbija (Paderborn) | 1 |
| Hasan Kurucay - Rayan Philippe (Braunschweig) | 1 |
| Anton Donkor - Marvin Rittmueller (Braunschweig) | 1 |
| Marcel Halstenberg - Enzo Leopold (Hannover) | 1 |
| Ivan Prtajin - Gino Fechner (Wehen) | 1 |
| Boris Tomiak - Filip Kaloc (Kaiserslautern) | 1 |
| Jonas Meffert - Sebastian Schonlau (Hamburg) | 1 |
| Branimir Hrgota - Tim Lemperle (Greuther Furth) | 1 |
| Isak Bergmann Johannesson - Shinta Appelkamp (Dusseldorf) | 1 |
| Sirlord Conteh - Ilyas Ansah (Paderborn) | 1 |
| Adriano Grimaldi - Marcel Hoffmeier (Paderborn) | 1 |
| Ben Zolinski - Marlon Ritter (Kaiserslautern) | 1 |
| Philipp Sander - Alexander Bernhardsson (Holstein Kiel) | 1 |
| Tymoteusz Puchacz - Daniel Hanslik (Kaiserslautern) | 1 |
| Ludovit Reis - Anssi Suhonen (Hamburg) | 1 |
| Robert Glatzel - Lukasz Poreba (Hamburg) | 1 |
| Mohamed El Hankouri - Luca Schuler (Magdeburg) | 1 |
| Thijmen Goppel - Lasse Guenther (Wehen) | 1 |
| Shuto Machino - Tom Rothe (Holstein Kiel) | 1 |
| Budu Zivzivadze - Paul Nebel (Karlsruhe) | 1 |
| Christos Tzolis - Marlon Mustapha (Dusseldorf) | 1 |
| Christos Tzolis - Takashi Uchino (Dusseldorf) | 1 |
| Shuto Machino - Nicolai Remberg (Holstein Kiel) | 1 |
| Johannes Eggestein - Philipp Treu (Sankt Pauli) | 1 |
| Nico Neidhart - Svante Ingelsson (Hansa Rostock) | 1 |
| Kenny Prince Redondo - Tobias Raschl (Kaiserslautern) | 1 |
| Leon Jensen - Marcel Beifus (Karlsruhe) | 1 |
| Marcel Franke - Marvin Wanitzek (Karlsruhe) | 1 |
| Haris Tabakovic - Palko Dardai (Hertha Berlin) | 1 |
| Smail Prevljak - Gustav Christensen (Hertha Berlin) | 1 |
| Jannik Rochelt - Hugo Vandermersch (Elversberg) | 1 |
| Manuel Feil - Jannik Rochelt (Elversberg) | 1 |
| Ao Tanaka - Yannik Engelhardt (Dusseldorf) | 1 |
| Frederik Jaekel - Robin Fellhauer (Elversberg) | 1 |
| Timo Becker - Alexander Bernhardsson (Holstein Kiel) | 1 |
| Joshua Mees - Shuto Machino (Holstein Kiel) | 1 |
| Jackson Irvine - Conor Metcalfe (Sankt Pauli) | 1 |
| Matthias Zimmermann - Ao Tanaka (Dusseldorf) | 1 |
| Manolis Saliakas - Lars Ritzka (Sankt Pauli) | 1 |
| Thorir Helgason - Rayan Philippe (Braunschweig) | 1 |
| Phillipp Kuehn - Christian Conteh (Osnabrueck) | 1 |
| Sebastian Andersson - Erik Wekesser (Nuremberg) | 1 |
| Florian Niederlechner - Fabian Reese (Hertha Berlin) | 1 |
| Simon Terodde - Kenan Karaman (Schalke) | 1 |
| Simon Terodde - Bryan Lasme (Schalke) | 1 |
| Haris Tabakovic - Jeremy Dudziak (Hertha Berlin) | 1 |
| Laszlo Benes - Ransford Koenigsdoerffer (Hamburg) | 1 |
| Anton Donkor - Rayan Philippe (Braunschweig) | 1 |
| Ragnar Ache - Aaron Opoku (Kaiserslautern) | 1 |
| Robin Krausse - Hasan Kurucay (Braunschweig) | 1 |
| Steven Skrzybski - Shuto Machino (Holstein Kiel) | 1 |
| Robin Krausse - Thorir Helgason (Braunschweig) | 1 |
| Oussama Haddadi - Jomaine Consbruch (Greuther Furth) | 1 |
| Cedric Teuchert - Lars Gindorf (Hannover) | 1 |
| Sei Muroya - Enzo Leopold (Hannover) | 1 |
| Max Christiansen - Jannik Dehm (Hannover) | 1 |
| Ahmet Arslan - Silas Gnaka (Magdeburg) | 1 |
| Christos Tzolis - Jona Niemiec (Dusseldorf) | 1 |
| Kenny Prince Redondo - Marlon Ritter (Kaiserslautern) | 1 |
| Robert Leipertz - Raphael Obermair (Paderborn) | 1 |
| Florian Niederlechner - Jonjoe Kenny (Hertha Berlin) | 1 |
| Raphael Obermair - Kai Klefisch (Paderborn) | 1 |
| Marcel Halstenberg - Cedric Teuchert (Hannover) | 1 |
| Kevin Schumacher - Junior Brumado (Hansa Rostock) | 1 |
| Kevin Kraus - Tymoteusz Puchacz (Kaiserslautern) | 1 |
| Marlon Ritter - Tobias Raschl (Kaiserslautern) | 1 |
| Marvin Schulz - Benedikt Pichler (Holstein Kiel) | 1 |
| Smail Prevljak - Fabian Reese (Hertha Berlin) | 1 |
| Marcel Hartel - Carlo Boukhalfa (Sankt Pauli) | 1 |
| Sebastian Polter - Thomas Ouwejan (Schalke) | 1 |
| Moritz Heyer - Ignace Van Der Brempt (Hamburg) | 1 |
| Luc Castaignos - Baris Atik (Magdeburg) | 1 |
| Julian Green - Damian Michalski (Greuther Furth) | 1 |
| Isak Bergmann Johannesson - Jona Niemiec (Dusseldorf) | 1 |
| Andre Hoffmann - Jordy de Wijs (Dusseldorf) | 1 |
| Derrick Koehn - Antonio Foti (Hannover) | 1 |
| Haavard Nielsen - Cedric Teuchert (Hannover) | 1 |
| Louis Schaub - Cedric Teuchert (Hannover) | 1 |
| Haavard Nielsen - Louis Schaub (Hannover) | 1 |
| Adriano Grimaldi - Felix Platte (Paderborn) | 1 |
| Robin Bormuth - Paul Nebel (Karlsruhe) | 1 |
| Louis Schaub - Derrick Koehn (Hannover) | 1 |
| Florent Muslija - Niclas Nadj (Paderborn) | 1 |
| Tim Lemperle - Dickson Abiama (Greuther Furth) | 1 |
| Branimir Hrgota - Dickson Abiama (Greuther Furth) | 1 |
| Gideon Jung - Armindo Sieb (Greuther Furth) | 1 |
| Baris Atik - Connor Krempicki (Magdeburg) | 1 |
| Sebastian Jung - Dzenis Burnic (Karlsruhe) | 1 |
| Holmbert Aron Fridjonsson - Shuto Machino (Holstein Kiel) | 1 |
| Sebastian Polter - Yusuf Kabadayi (Schalke) | 1 |
| Andreas Bouchalakis - Derry Scherhant (Hertha Berlin) | 1 |
| Philip Heise - Marvin Wanitzek (Karlsruhe) | 1 |
| John-Patrick Strauss - Damian Rossbach (Hansa Rostock) | 1 |
| Svante Ingelsson - Nils Froeling (Hansa Rostock) | 1 |
| Tim Handwerker - Benjamin Goller (Nuremberg) | 1 |
| Tim Handwerker - Kanji Okunuki (Nuremberg) | 1 |
| Anthony Ujah - Anton Donkor (Braunschweig) | 1 |
| Damian Michalski - Tim Lemperle (Greuther Furth) | 1 |
| Simon Asta - Dickson Abiama (Greuther Furth) | 1 |
| Lars Stindl - Sebastian Jung (Karlsruhe) | 1 |
| Damian Michalski - Kerim Calhanoglu (Greuther Furth) | 1 |
| Marcel Correia - Carlo Sickinger (Elversberg) | 1 |
| Connor Krempicki - Herbert Bockhorn (Magdeburg) | 1 |
| Tobias Mohr - Derry Murkin (Schalke) | 1 |
| Lars Ritzka - Conor Metcalfe (Sankt Pauli) | 1 |
| Baris Atik - Amara Conde (Magdeburg) | 1 |
| Haris Tabakovic - Bilal Hussein (Hertha Berlin) | 1 |
| Connor Krempicki - Jason Ceka (Magdeburg) | 1 |
| Derry Murkin - Lino Tempelmann (Schalke) | 1 |
| Sebastian Polter - Paul Seguin (Schalke) | 1 |
| Silas Gnaka - Jason Ceka (Magdeburg) | 1 |
| Wahid Faghir - Paul Wanner (Elversberg) | 1 |
| Alexander Rossipal - Jasper van der Werff (Hansa Rostock) | 1 |
| Sebastian Klaas - Niclas Nadj (Paderborn) | 1 |
| Anthony Ujah - Saulo Decarli (Braunschweig) | 1 |
| Kianz Froese - Thijmen Goppel (Wehen) | 1 |
| Marcel Halstenberg - Fabian Kunze (Hannover) | 1 |
| Julian Green - Robert Wagner (Greuther Furth) | 1 |
| Jonas Sterner - Tom Rothe (Holstein Kiel) | 1 |
| Philip Heise - Fabian Schleusener (Karlsruhe) | 1 |
| Simon Terodde - Ron Schallenberg (Schalke) | 1 |
| Marcel Hartel - Etienne Amenyido (Sankt Pauli) | 1 |
| Felix Lohkemper - Jan Gyamerah (Nuremberg) | 1 |
| Wahid Faghir - Paul Stock (Elversberg) | 1 |
| Aaron Opoku - Richmond Tachie (Kaiserslautern) | 1 |
| Matthias Zimmermann - Felix Klaus (Dusseldorf) | 1 |
| Ao Tanaka - Jamil Siebert (Dusseldorf) | 1 |
| Jonas Meffert - Laszlo Benes (Hamburg) | 1 |
| Robin Krausse - Robert Ivanov (Braunschweig) | 1 |
| Daniel Ginczek - Matthias Zimmermann (Dusseldorf) | 1 |
| Florent Muslija - Mattes Hansen (Paderborn) | 1 |
| Luc Castaignos - Ahmet Arslan (Magdeburg) | 1 |
| Haavard Nielsen - Andreas Voglsammer (Hannover) | 1 |
| Luca Schnellbacher - Manuel Feil (Elversberg) | 1 |
| Etienne Amenyido - Conor Metcalfe (Sankt Pauli) | 1 |
| Jackson Irvine - Etienne Amenyido (Sankt Pauli) | 1 |
| Lukas Hinterseer - Juan Perea (Hansa Rostock) | 1 |
| Mats Moeller Daehli - Kanji Okunuki (Nuremberg) | 1 |
| Fabian Reese - Marton Dardai (Hertha Berlin) | 1 |
| Philipp Klement - Boris Tomiak (Kaiserslautern) | 1 |
| Erik Engelhardt - Jannes Wulff (Osnabrueck) | 1 |
| Felix Lohkemper - Can Uzun (Nuremberg) | 1 |
| Maurice Neubauer - Robin Fellhauer (Elversberg) | 1 |
| Terrence Boyd - Tobias Raschl (Kaiserslautern) | 1 |
| Robert Leipertz - Florent Muslija (Paderborn) | 1 |
| Fabian Kunze - Derrick Koehn (Hannover) | 1 |
| Jerome Gondorf - Leon Jensen (Karlsruhe) | 1 |
| Florian Niederlechner - Haris Tabakovic (Hertha Berlin) | 1 |
| Kenan Karaman - Thomas Ouwejan (Schalke) | 1 |
| Jannik Rochelt - Paul Stock (Elversberg) | 1 |
| Dave Gnaase - Erik Engelhardt (Osnabrueck) | 1 |
| Danny Latza - Thomas Ouwejan (Schalke) | 1 |
| Dominick Drexler - Kenan Karaman (Schalke) | 1 |
| Julian Green - Gideon Jung (Greuther Furth) | 1 |
| Laszlo Benes - Ludovit Reis (Hamburg) | 1 |
| Robert Leipertz - Felix Platte (Paderborn) | 1 |
| Felix Platte - Filip Bilbija (Paderborn) | 1 |
| Adriano Grimaldi - Florent Muslija (Paderborn) | 1 |
| Aleksandar Vukotic - Amar Catic (Wehen) | 1 |
| Jean-Luc Dompe - Bakery Jatta (Hamburg) | 1 |
| Robert Glatzel - Miro Muheim (Hamburg) | 1 |
| Lewis Holtby - Benedikt Pichler (Holstein Kiel) | 1 |
| Jens Castrop - Nathaniel Brown (Nuremberg) | 1 |
| Jean-Luc Dompe - Immanuel Pherai (Hamburg) | 1 |
| Herbert Bockhorn - Jason Ceka (Magdeburg) | 1 |
| Mohamed El Hankouri - Tatsuya Ito (Magdeburg) | 1 |
| Damian Rossbach - Dennis Dressel (Hansa Rostock) | 1 |
| Ivan Prtajin - Lasse Guenther (Wehen) | 1 |
| Terrence Boyd - Jean Zimmer (Kaiserslautern) | 1 |
| Luc Castaignos - Silas Gnaka (Magdeburg) | 1 |
| Felix Klaus - Jona Niemiec (Dusseldorf) | 1 |
| Shinta Appelkamp - Christos Tzolis (Dusseldorf) | 1 |
| Simon Terodde - Forzan Assan Ouedraogo (Schalke) | 1 |
| Simon Asta - Tim Lemperle (Greuther Furth) | 1 |
| John Iredale - Florian Carstens (Wehen) | 1 |
| Sebastian Polter - Kenan Karaman (Schalke) | 1 |
| Simon Terodde - Blendi Idrizi (Schalke) | 1 |
| Jan Gyamerah - Daichi Hayashi (Nuremberg) | 1 |
| Haralambos Makridis - Christian Conteh (Osnabrueck) | 1 |
| Fabio Kaufmann - Robert Ivanov (Braunschweig) | 1 |
| Jean-Luc Dompe - Ludovit Reis (Hamburg) | 1 |
| Aleksandar Vukotic - Robin Heusser (Wehen) | 1 |
| Blendi Idrizi - Keke Topp (Schalke) | 1 |
| Nils Froeling - Dennis Dressel (Hansa Rostock) | 1 |
| Tim Lemperle - Robert Wagner (Greuther Furth) | 1 |
| Jonas Meffert - Robert Glatzel (Hamburg) | 1 |
| Ahmet Arslan - Baris Atik (Magdeburg) | 1 |
| Jordy de Wijs - Christos Tzolis (Dusseldorf) | 1 |
| Jean Zimmer - Daniel Hanslik (Kaiserslautern) | 1 |
| Nicolai Remberg - Tom Rothe (Holstein Kiel) | 1 |
| Alexander Rossipal - Christian Kinsombi (Hansa Rostock) | 1 |
| Amara Conde - Jean Hugonet (Magdeburg) | 1 |
| Luc Castaignos - Leon Bell (Magdeburg) | 1 |
| Frederik Jaekel - Paul Stock (Elversberg) | 1 |
| David Kinsombi - Florent Muslija (Paderborn) | 1 |
| Shinta Appelkamp - Jamil Siebert (Dusseldorf) | 1 |
| Lino Tempelmann - Forzan Assan Ouedraogo (Schalke) | 1 |
| Derrick Koehn - Enzo Leopold (Hannover) | 1 |
| Luca Schuler - Jason Ceka (Magdeburg) | 1 |
| Jonjoe Kenny - Marten Winkler (Hertha Berlin) | 1 |
| Robert Tesche - Florian Kleinhansl (Osnabrueck) | 1 |
| Johannes Eggestein - Conor Metcalfe (Sankt Pauli) | 1 |
| Lukas Schleimer - Can Uzun (Nuremberg) | 1 |
| Miro Muheim - Ransford Koenigsdoerffer (Hamburg) | 1 |
| Maurice Multhaup - Florian Krueger (Braunschweig) | 1 |
| Nicolas Gavory - Ao Tanaka (Dusseldorf) | 1 |
| Florian Niederlechner - Michal Karbownik (Hertha Berlin) | 1 |
| Jann-Fiete Arp - Philipp Sander (Holstein Kiel) | 1 |
| Maurice Neubauer - Paul Stock (Elversberg) | 1 |
| Luca Schnellbacher - Paul Stock (Elversberg) | 1 |
| Oladapo Afolayan - Elias Saad (Sankt Pauli) | 1 |
| Manolis Saliakas - Eric Smith (Sankt Pauli) | 1 |
| Jan Gyamerah - Lukas Schleimer (Nuremberg) | 1 |
| Fabian Reese - Pascal Klemens (Hertha Berlin) | 1 |
| Benedikt Pichler - Tom Rothe (Holstein Kiel) | 1 |
| Dave Gnaase - Maximilian Thalhammer (Osnabrueck) | 1 |
| Robin Krausse - Johan Gomez (Braunschweig) | 1 |
| Bakery Jatta - Ludovit Reis (Hamburg) | 1 |
| Bryan Lasme - Blendi Idrizi (Schalke) | 1 |
| Tomas Kalas - Tobias Mohr (Schalke) | 1 |
| Semih Sahin - Wahid Faghir (Elversberg) | 1 |
| Nicolas Gavory - Vincent Vermeij (Dusseldorf) | 1 |
| Fabio Kaufmann - Thorir Helgason (Braunschweig) | 1 |
| Jean-Luc Dompe - Guilherme Ramos (Hamburg) | 1 |
| Terrence Boyd - Marlon Ritter (Kaiserslautern) | 1 |
| Oladapo Afolayan - Conor Metcalfe (Sankt Pauli) | 1 |